Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Műtét után mindenkit bepelenká...

Műtét után mindenkit bepelenkáznak?

Figyelt kérdés
Tegnap balesetem volt, a ball térdkalácsom megrepedt a ball könyökömet ma 1-kor. műtöték altatásban. Rendesen ellő készitettek ,mivel beöntést nem kaptam bepelenkáztak. ha estleg valami lesz. A mütét jol sikerült , 2,30 már kitoltak a korterembe,a családom meglátogatott, de én annyira szégyeltem magam a pelenka miatt amit mindenki látot hogy el sem tudjátok képzelni. Ma este , az ápolónők átcsomagoltak, és mivel hogy menstruálok is egy kicsit szidtak is meg kaptam egy duplát, ami azt jelenti hogy egy dupla meg rá egy pelenka , most meg azt sem tudom hogy tartjam a lábam mert minden nyom meg kényelmetlen. Most kezdek igazán felébredi az altatás útán, ez egy horror, a fogamat sem mostam meg.
2014. dec. 1. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenkit. Aki fel tud kelni, azt egyáltalán nem pelenkázzák.
2014. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudok most felálni de ....
2014. dec. 1. 22:38
 3/6 anonim válasza:
Nem. Az korházfûggõ. Meddig leszel bent? Ha tudsz viziteknèl èrdeklõdj.Lelkileg kegyetlen dolog ,sajnálom.
2014. dec. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
57%
Bocsi, hogy megkérdezem, de hogy történt a baleset?
2014. dec. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kerékpároztam és megcsusztam a nedves leveleken. Kb. két hétig leszek itt.
2014. dec. 2. 08:43
 6/6 anonim válasza:
57%
Hű sajnálom! Bár ez a szörnyű idő.... Nálunk itt fent a 12.kerületben jegesek a fák, a levelek már lassan jéglevelek lesznek....
2014. dec. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!