Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy a barátnőmne...

Miért van az hogy a barátnőmnek lóg a melle és nem fogadja el magát?

Figyelt kérdés
Nem tudja igy elfogadni magát , hiába mondom neki hogy igy szép ahogy van . Már hetek óta nem hajlandó főtt ételt enni ,ha pedig eszik utánna hánynia kell . Azt mondta azért nem eszik , mert el kezdett mellfeszesitő gyakorlatokat csinálni , meg fogyókúrázni , mert ő modell szeretne lenni . És szerinte anyira lóg a melle , hogy ki nevetnék , ha tudna menni fotózásra . Mit tehetnék , ha rám már nem hallgat? Segitsetel légyszives.
2014. nov. 30. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd még nem látott igazán lógós mellet, csak beképzeli magának, hogy neki olyan van. Az önsanyargatást ne hagyd neki!!
2014. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A barátnőd anorexiás- Orvosra beszéld rá..
2014. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

U.i.: Netről nem tudsz mutatni egy képet, ami hasonlít az Övéire? (Nem, nem perverz állat vagyok)


Amúgy hány évesek vagytok?

2014. nov. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ő 19 én pedig 20. Azt kihagytam , hogy van egy 8 hónapos lányunk és ott hagyta a sulit érte . És azért akar modell lenni , hogy be bizonyitsa azoknak akik piszkálták , meg gunyolták , hogy többre képes mint hinnék . Hiába mondom hogy büszke vagyok r semmit nem ér . Előtte az volt a mániája , hogy biztos undorodom tőle és hogy megcsalom . Most meg ez .

Képet sajnos nem tudok mutatni bocsi.

2014. nov. 30. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiánya miatt féltékeny. Többnek lát másokat mint magát és ezért próbál mindenképp bizonyítani. Ne hagydd neki hogy megfojtson a féltékenységi rohamaival! Ennek így nem lesz jó vége (én csodálom türelmedet), mindenképpen növelni kell az önbizalmát. Amúgy nem lehet, hogy kicsit korán jött a baba? úgy értem, hogy pár éve még nem így képzelte el az életét, de mégis belekerült a helyzetbe és túl sok volt neki a változás? (Bocsi, hogy itt filózgatok, nekem is volt önbizalomhiányos időszakom és tényleg kismillió dologtól lehet).
2014. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát igazából nem tudom mert mi facebookon ismertük meg egymást és valamiért már akkor akart babát mikor elöször együtt voltunk . Elmesélte mennyit csalódott eddig és azt mondta , hogy azért volt féltéken ymert félt hogy elhagyom . Mert az apja is elhagyta őket és nem akarja ,h ogy a lányunk ugy nőjön fel , ahogy ő . Mondjuk ez a féltékenység csak akkor volt mikor még terhes volt , szóval olyankor érthető . Szülés után volt pár hét mikor kételkedett , hogy jó ötlet volt e az egész . De utánna pár hónapig minden rendben volt . Néhány hete jött ez neki , hogy nem eszik stb . És ezért is tettem fel ezt a kérdést mert valahogy nem jöttem rá , hogy mi lehet a baj . Jó sokat dolgozom és csak este látom őket . De azért egyik napról a másikra igy megváltozni .
2014. nov. 30. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Csúnya leszek, ne legyen alapja, de az első dolog, ami beugrott, hogy nagyon akart egy állandó kapcsolatot (a sok csalódás után), ahol nem hagyják el (, mint az apja), ezért "megfogott" a gyerekkel.

A szülei kapcsolatát nem tudta összetartani, "kevés" volt hozzá, ezért hiheti, hogy ehhez a kapcsolathoz is "kevés". (A kérdés pedig, hogy a babátok elég erős kötelék-e?)

Lehet túl nagy trauma volt neki a szülei válása, amin még nem tette túl magát.

2014. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A babát terveztétek?
2014. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen terveztük
2014. nov. 30. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!