Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S! Szerintetek mi ez?...

S. O. S! Szerintetek mi ez? Vagy lehet komoly bajom is? Valami hüvelyfertőzés?

Figyelt kérdés
Mindig fehér "turószerü" folyásom van, vagyis olyan is szokott lenni. Aztán rettenetesen viszket és ég . Hozzákell tennem 2-3hetente felfázom már negyegyére. Antibiotikumot szedek olyankor mindig. Ez okozhat valami problémát esetleg? Vagy most mihez kezdjek? És szerintetek lehet komoly bajom is mert ez a folyás már tart egy jóideje, mit tegyek
2014. nov. 28. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum lehet, hogy problémát okozott a hüvelyflórádban, és ezért most könnyebben összeszedtél egy kis fertőzést. Lehet, hogy csak egy kis gomba, nem hiszem, hogy annál több lenne, de attól még menj el nőgyógyászhoz, mert a kezeletlen fertőzésből méhszájseb, abból pedig méhnyakrák is lehet
2014. nov. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász és urológus segíthet. A sok antibiotikum is okozhat hüvelypanaszokat. Rendesen vizsgáltasd ki magad, szedd be, amit adnak és vigyázz magadra, hogy ne fázz fel. Ha van nemi kapcsolatod, akkor neki is kell gyógyszer, mert visszafertőződhetsz.
2014. nov. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) es nincs nemi eletem! 13vagyok ez a legnagyobb problemam hogy 13evesen mar ilyennel kell kuszkodnom ...ez szornyu:(
2014. nov. 28. 11:10
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmondtam anyának és vett canesten combit.. Sosem hasznaltam meg ilyet.. De eleg kellemetlen erzes. Pedig anya elmondta hogy hogy kell tenyleg ugycsinaltam mindent..de egy bizonyos pont utan nem megy tovabb de en ugyerzem h nincs elegge bent ..,vagy csak bebeszelem magamnak? Szoval remelem hatni fog:)
2014. nov. 29. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!