Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tűszúrás-szerű fájdalom egy...

Tűszúrás-szerű fájdalom egy ponton, ha megérintem a nunim. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
A csiklóm tájékán ha úgy ülök vagy a bugyi úgy mozdul, esetleg hozzáérek tűszúrásszerű fájdalmat érzek. Sose volt még ilyen. Nem viszket, nincs folyásom, mintha csak beütöttem volna, de arra emlékeznék. Esetleg kimarhattam, vagy mitől lehet ez? Hiába nézem semmit nem látok, csak érzem hogy a hideg végigfut a hátamon ha hozzáérek.
2010. jan. 30. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Feltehetően a hosszas dörzsöléstől érzékeny,

1 nap "pihentetés " után elmúlik.

Langyos vizes ülőfürdő , majd bármilyen zsíros krém,. kenőcs, esetleg kamillás ülőfürdő, vagy kamillás krém gyorsítja a javulást.

2010. jan. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
ne tapogasd aztan ne m fog fajni
2010. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is van, de már hosszabb ideje. Aggódom...
2010. jan. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pattanás vagy kelés is lehet. Próbáld megnézni tükörrel.
2010. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem szőrtelenítés után volt ilyen, mikor oda a bőrhöz beszorult egy szőrszál, és mosdásnál se jött ki, utána ha rosszul mozdultam szúrt. Aztán megnéztem közelebbről és kiszedtem a szőrszálat. Azóta semmi baj.
2010. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!