Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka narancssárgás...

Mi lehet az oka narancssárgás folyásnak?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok, 1-2napja múlt el a menstruációm, és a párommal 1hete voltam együtt utoljára. Ma délután narancssárgás színű folyásom volt, és nagyon megijesztett! Ilyenem még nem volt soha, csak fehér.. Tudja valaki, hogy esetleg mi lehet az oka?

Előre is köszönöm!


2010. jan. 29. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Én sem, sárgászöldet már láttam de narancssárgást még nem. Nem a bugyid színe ilyen, már bocs!
2010. jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem..nem a bugyim színe olyan..
2010. jan. 29. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
egy kis vér keveredhetettt a fehérrel,ne félj:)
2010. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De tegnapi még fehér volt, akkor ma hogy került vér?:S
2010. jan. 29. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet meg fog jönni most, telihold vn, én is parázok ma, mert ilyenkor az enyémet legalábbis megkavarja a hold állása. Ne nézzetek hülyének :D Védekeztetek?

valószínű csak egy kis vér volt.

2010. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jajj bocsi nem olvastam el rendesen, lehet hogy tényleg a maradék ürült ki. nincs más panaszod?
2010. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem védekeztünk, de a menstruációm legelső napján voltunk együtt..szóval terhes csak nem lehetek.. Más panaszom nincs..csak fáj a gyomrom, de az az antibiotikumtól van szerintem, mert hét elején fel voltam fázva..
2010. jan. 30. 09:52
 8/8 anonim ***** válasza:
A felfázástól és az antibiotikumtól is lehet. De az is elképzelhető tényleg csak a maradék vér volt menstruáció után.
2010. jan. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!