Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most Candida vagy más?

Ez most Candida vagy más?

Figyelt kérdés

Már 2-3 éve szenvedek vmi fertőzéses,gombás dologban.

Pár havonta jobban előjön, van amikor hónapokig semmi bajom.

Nos zöldes,sárga bűzös folyás szokott lenni legtöbbször,amikor már durva akkor dokihoz megyek.De van,hogy 2 napig büdös,utána semmi szaga és halványabb is,majd elmúlik.Minden normális. De van amikor szimplán sok a folyásom és darabok vannak benne amik enyhén zöld színűek,ha fehér wc papírral letörlöm akkor látom.

Nem ég,nem viszket,sose.


Viszont a folyásom állaga,színe,szaga,mennyisége mindig más van amikor pár nap-1 hét alatt teljesen elmúlik.Van amikor sokáig tart.Most nem voltam dokinál legutóbb.Mondjuk el akartam menni,de megjött.


Az orvos mindig ír fel gyógyszereket amiket beszedek oké jó,de utána eltelik 1-2 hónap és újra előjön.Múltkor többet íratott fel így ahogy láttam vissza térni látszik beszedtem,de 2 hónap múlva előjött.Nagyon drága a gyógyszer,na meg nem akarom kb 2 -3 havonta gyógyszerre tele tömni magam.

Ezért van ha 2 hétig fent áll a dolog csak akkor megyek el dokihoz.

Kérdeztem,hogy mitől lehet ez vagy mit tegyek.

Azt mondta,hogy hajlamosabb vagyok rá és hogy Trichomonas vaginalis-om van.


Én nem élek még nemi életet,tisztálkodom rendesen.Idegen wc-re nem ülök rá. Itthoni is rendszeresen tisztítva,fertőtlenítve van. Törölközőmet sűrűn cserélem.


Viszont én azt olvastam,hogy ami ennyire vissza térő az a Candida.

Nyelvemen is szokott lenni fehér réteg,elvileg az is vmi gomba.


Nem tudom mit évő legyek,mit próbáljak ki. Most megvan,de ha pár héten belül megint előjön vmi,elmegyek dokihoz,bár csak pénz kidobás.


2014. nov. 23. 12:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!