Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy enm...

Mi lehet az oka, hogy enm akar elmúlni a hüvelygyulladásom?

Figyelt kérdés
Már a 2. 10 napos kezelésen vagyok túl, írt a doki mindig kúpot, krémet, gyógyszert... Ma megyek vissza kontrolla a dokihoz, de még mindig érzem a viszketést! Ennyire nehéz az ilyenből kigyógyulni? Már elvagyok keseredve! :(
2008. aug. 15. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, hogy egy másik orvoshoz is el kéne menned, mert lehet nem is gyulladás, hanem gomba, vagy bármi más.

Ha jól tudom a gyulladást betadine kúppal szokás kezelni. Ha ilyet kaptál, akkor lehetséges, hogy jódérzékeny vagy és mostanra már attól viszketsz, de persze nem biztos. Mindenképpen menj orvoshoz, mond el mit érzel. Javult-e, vagy esetleg romlott-e.Lehetséges, hogy félrekezelték. Persze kérj a dokitól felvilágosítást, hogy mit és miért írt fel. (Én mindig kötözködöm velük, nem szeretem, ha csak egy tárgynak néznek.)

Lehet persze az is, hogy ennyire agresszív bajod van, és azért nem múlik el.

A lényeg, hogy mindenképp ki kell kezelni,mert nagyobb bajod is lehet tőle.

Én is felnőtt koromban hallottam, hogy a ki nem kezelt hüvelygomba akár meddőséget is okozhat, és persze ezt azután tudtam meg, miután 12-13 éves koromban igen durva ki nem kezelt gombám lehetett, ami nagy nehezen magától múlt el. Remélem ez a meddőség része nem igaz, mert akkor én is félhetek majd.

Azt megtanultam, hogy mindig menjek orvoshoz.

2008. aug. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vetesd le mégegyszer a kenetet, lehet, hogy már teljesen rendben vagy és a gyógyszerek okozzák a tüneteket. Most komolyan, én is így jártam. Levetettem mégegyszer és kiderült, hogy már rég megszűnt a fertőzésem. Abbahagytam a gyógyszert és a tüneteim is elmúltak. Az a mulatságos, hogy a legtöbb hüvelykrém és tabletta mellékhatása pont olyan, mint amilyen tünetekre felírták azt. :(
2008. aug. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy valami olyasmi van a háttérben, amelyre az orvos nem gondolt? Chlamydia vagy Ureaplasma? (Az elsőre kizárólag az erythromicin vagy a doxiciklin jó, a másodikra csak a doxiciklin) Ezekre kellene megnézni, hátha valami ilyen van a háttérben. Ugyanis ha sikerült volna célzott kezelést találni, 20 nap alatt már rég meg kellett volna gyógyulnod. Ez inkább annak a jele, hogy a kórokozó ellenálló arra a gyógyszerre, amit kapsz.
2008. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nálam is volt már olyan, hogy nem akart elmúlni és valóban egy úk kenetlevétel és egy erősebb gyógyszer segített. Az is fontos, hogy amíg bármi bajod van és kezeled magad tilos a szex, gumival is
2008. aug. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyakran szoktaka gyógyszeres antibiotikumos kezelés mellé még kúpot és kenőcsöt adni.Nem vagy kikezelve rendesen!Váltani kéne a gyógyszereket más típusúakra.
2008. aug. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon elterjedt bizony lehet. ajánlom probáld ki a canesten combit nekek bejött.
2008. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!