Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ovulációs fájdalom mennyire...

Az ovulációs fájdalom mennyire normális dolog? Azt mondták, hogy azért érzem, és azért fáj a hasam mert gyenge a méhem és a petefészkem. Ez igaz lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap volt két csíkos ovu tesztem, este már fájt nagyon a jobb oldalam, meg most is fáj. AMikor van peteérésem mindig fáj pár napot, sőt volt egyszer hogy majdnem kórházba vitt a párom mert teljesen begörcsöltem.

Vannak olyan nők akik ennyre érzékenyek mint én, vagy nekem van valami bajom?

Köszönöm a válaszokat!


2008. aug. 15. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerösöm mondta, hogy az ő anyja szinte ordított a fájdalomkor az ovulációnál. Én nem érzem meg, pedig tudatosan odafigyelek rá. Egyik barátnőm is megérzi, annyira mint a mensi görcsöt.
2008. aug. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenkor elég erős fájdalmaim vannak,a jobb oldalam görcsölni szokott,sőt a fájdalom hátulra,a derekam-fenekem környékére is átsugárzik. Szinte mindig be kell vennem Algopirint.Ha nem veszek be, akkor ha lépek,még erősebb a fgájdalom,éjszaka meg aludni sem tudok tőle. De szerencsére csak egy napig szokott tartani,bár előtte már kb 2 nappal érzem...
2008. aug. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!