Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek terhes tünetek nélkül?

Lehetek terhes tünetek nélkül?

Figyelt kérdés
Október 11-én jött meg utoljára. Azóta semmi...azt vettem észre hogy minden hónapban pár nappal később jött meg az előző hónaphoz képest. Volt amikor 27 napos volt legutóbb meg 34. Mindig kitolódik. Most nem akar megjönni ittam már egy csomó rozmaring teát az állítólag alhasi vérbőséget okoz, ültem forró vízben, ittam vörösbort is de semmi nem hozta meg. Màr 8 napja késik. Hétfőn veszek tesztet. Viszont se hányingerem nincs se nem fáj a mellem nem is nőtt, nem vvagyok rosszul se érzékeny se semmi. Teljesen átlagosan érzem magam. A testem véleményem szerint átlagban elég érzékeny volt mindig mindenre úgyhogy szerintem ha az lennék már kéne éreznem valamit. Egyszer fordult elő hogy nem jött meg még nagyon az elején amikor elkezdtem menstruálni. Fogamzásgátlót fél éve nem szedek. Most meg vagyok fázva bedugult orr, torokfájás..és az életem elég stresszes. Mindig ideges vagyok különböző okok miatt. Ez nálam alap beállítottság. Viszont volt màr hogy ennél is feszültebb korszakonat éltem mégis megjött. Szerintetek lehet terhesség?

2014. nov. 22. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát, ha férfit nem láttál évek óta, akkor nem lehetsz.
2014. nov. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De láttam menzesz után 1 nappal. Ezért vagyok ideges a terhesség esélye miatt.
2014. nov. 22. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsi az esély. A teszt majd eldönti mi van. Nekem az első 3 és fél hónapban semmi tünetem nem volt, csak a menszim maradt el. Még hízni sem híztam.
2014. nov. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!