Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet? Mensim alatt...

Mitől lehet? Mensim alatt lefeküdtem a barátommal, és mensi vége után 1 nappal semmi nem volt, hnem arra rákövetkező napon (tegnap) barna folyásom volt és ma is. Mitől lehet ez? (gumival védekeztünk)

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 7 napos a mencim, van hogy a 4.5. napon semmi nincs, aztán meg 6-7 napon még vérezgetek. Nem tudom ez megnyugtatott e téged.
2010. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ilyen van h kihagy pár órát vagy egy napot is akár teljesen természetes
2010. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
te miről beszélsz?mit hagy ki?máskor utána nem volt semmien folyásom..
2010. jan. 29. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A szexnek nincs hozzá köze sztem, pláne ha védekeztetek. Nálam is volt már, főleg még első menstruációk után, hogy elmúlt és utána pár nappal még volt egy kevés barnás váladék.
2010. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez természetes, hogy menszi végén kimarad pár órát, vagy napot,mert nincs annyi vérzés és időbe telik,amíg a maradékot a testnedved kiűríti(vagy a gravitáció).

Amúgy nekem ha van sex menszi alatt vagy a végén,akkor inkább rá szokkott még rakni pár órát vagy napot,mert mivel jobban felizgulok így több nedvesség termelődik illetve a pénisz mozgatásávan jobban felszakadnak azok amik lerakodtak.(legalább is gondolom, hogy ezért)

2010. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!