Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS, mi lehet ez?

SOS, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Körülbelül 3 hete vettem észre egy picike csomócskát a "jobb oldali" kisajkam csikló felé eső belső oldalán. Mivel picit piros volt, a közepe pedig kicsit mintha fehér lett volna azt hittem pattanás, mert volt már olyanom. De kb egy héttel ezelőtt teljesen megváltozott. Nem is tudom mihez hasonlítani. Talán olyan mint egy fibroma, kb 2 mm hosszú 1 mm széles, rózsaszín kis kinövés. Kicsit diszkomfort érzetem van odalent, de semmi más. A dokimhoz csak dec. 3-ra kaptam időpontot. A menstruációm ma jött me. Szerdáig szerintem meg is lesz. 6 éve van barátom, ő volt nekem az első. Nem voltam rajta kívül soha senkivel. Még a kapcsolatunk elején voltunk együtt óvszer nélkül, de mivel folyamatosan beteg lettem,(kiderült hogy az exétől összeszedett valamilyen nyavalyát, ami miatt azóta is kezelik) óvszerrel vagyunk együtt, ha együtt vagyunk. Nagyon félek tőle hogy ez szemölcs, mindenhol a HPV-t írják. A családunkban sajnos volt akit rák vitt el és nagyon be vagyok tojva mi lehet ez. Tudom hogy nem szabad rögtön a legrosszabbra gondolni. Szerintetk mi tévő legyek? Sztkba nem merek menni, annyi rossz élményem van. A magándoki akihez járok, aranyos kedves szakmailag nagyon jó, de képtelenség hozzá bekerülni... Ez a dec 3 is gyorsnak számít. 23 N
2014. nov. 13. 10:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!