Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, Asszonyok. Volt már...

Lányok, Asszonyok. Volt már olyan hogy a tesotók vagy a fiatok nyíltan rá kérdezett hogy mi van megjött? Hogyan reagáltál? Kort is létszí

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt. Meg is érdemlem, amilyen hülye vagyok néha ilyenkor. Hogy reagáltam? Elröhögtem magam... aztán ő is ( 40)
2014. nov. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, volt éppen valamin nem értettünk egyet, amit ő hisztinek vett és rákérdezett, "mivan,megjött?" mondtam,hogy nem, de ha meglett volna akkor azt mondom,hogy igen.

27N

2014. nov. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem volt nyiltan. Én (39)szinte naponta be kell ötözzem a munkám miatt, szoknya, harisnya stb. Most képzeld el milyen a hangulatom amikor megjön, reggel a 9 éves kislányomat nem tudom ébreszteni, éjjel az egész ágyam átázott, le kell fürödjek és csak 5 percem van rá, ha nem akarok átázni inkontinencia betétet kell be tegyek,ami persze akoor is látszik ha 3 bugyi van rajtam. És akkor egész nap hirdessem azt hogy minden OK.
2015. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!