Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ilyet kérni magán...

Lehet ilyet kérni magán nőgyógyásztól?

Figyelt kérdés

Jövőhéten fogok menni nődokihoz. Rákszűrésre, és mert találtam egy szemölcsöt a nemiszervemnél. Az oké, hogy megvizsgál, megcsinálja a rákszűrést, de külön HPV-re megkérhetem, hogy csináljunk szűrést?

Az sztk-ban ismerem sok orvos hozzáállását, szerintetek ha ő magánban nem csinálná, én megkérhetem?


2014. nov. 2. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Biztos lehet kérni
2014. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

De lehet az megint bizonyos összegbe fog kerülni

(előtte érdemes megkérdezni)

2014. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kint van az árlista, tudom, hogy azért még pluszban kell fizetni. De azt is tudom, hogy csak akkor tudok majd 100%-san megnyugodni, ha ott sem lesz eltérés.

Csak ugye sztk-ban örül az ember, ha 5 percet szánnak rá, ott elég hülyén hangzana, ha én mondanám meg a dokinak, hogy még mit csináljon. De magánban, ha fizetek ugye a "szolgáltatásért", ott azért talán nem annyira furcsa.


Csak gondoltam hátha van erről valakinek tapasztalata.

2014. nov. 2. 20:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Azért van az árlista, hogy bármit megcsináltathass azok közül, amik fel vannak rajta sorolva.
2014. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!