Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Cisztám lehetne?

Cisztám lehetne?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Mindig is küszködtem a menstruációmmal. Gyógyszerek mellett pecsételtem néha napján, így erősebbet szedek már egy éve. Viszont az előző levélnél pecsételő barnázás jött az utolsó héten (amikor szedtem a gyógyszert), most pedig a levél utolsó hetén teljesen meg jött a menstruációm. Úgy érzem, mintha meg lenne nagyobbodva a méhem, be lenne gyulladva, olyan érzés, mintha belső láz lenne, mármint nem tudom, fura érzés. több napja kicsit fáj a hasam, nem nagyon, csak érzem, hogy van méhem. Nem tudok elmenni nőgyógyászhoz sem, éppen menstruálok, kedden kellene, hogy megjöjjön a mentsruációm, azt sem tudom, hogy akkor meg fog-e még egyszer vagy mi lesz. Ha igen, akkor még egy hétig nem mehetek dokihoz...

Szerintetek mit csináljak? Mi lehet ez?



2014. nov. 1. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne találgass. Doki-hétfőn.
2014. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem tud most így megvizsgálni, nem?
2014. nov. 1. 23:08
 3/6 anonim válasza:
Gyógyszer alatt fogamzásgátlóra gondolsz? Vérvizsgálatot meg vizeletvizsgálatot csináltál már a gyógyszerre? Emellett érdemes nőgyógyásszal ultrahangozni időnként, hogy van-e belső elváltozás
2014. nov. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, fogamzásgátló. Ultrahang is volt, vérvizsgálat is. Egyszer nagyon fájt a hasam, elmentem az ügyeletes orvoshoz. Azt mondta, hogy úgy meg van nagyobbodva a méhem, mintha 2 hónapos terhes lennék. Hát mondom pedig nem lehetek terhes, akkor még nem is volt barátom. Beutalt nőgyógyászatra, megvizsgált, majd mondta a doki, hogy ne aggódjak semmi bajom.... 5 orvosnál jártam, mindenki azt mondja, hogy semmi bajom... de akkor csak van valami...
2014. nov. 1. 23:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Most talán várd meg míg elmúlik a havid

Utána menj dokihoz

2014. nov. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam már ezzel a panasszal többször is, de nem találtak semmit. Csak most rosszabbnak érzem, mint eddig.
2014. nov. 2. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!