Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem múló hüvelygomba + menstru...

Nem múló hüvelygomba + menstruáció, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy hete küzdök gombával, egyszerűen semmi sem használt,ami korábban. Most nagyon ideges vagyok,mert bármikor megjöhet a menzeszem, és ìgy orvoshoz sem tudok menni, és állítólag tampont használni is veszélyes így,pedig én annyira erősen szoktam vérezni,hogy betéttel félóránként átáznék, szóval még dolgozni se érnék be. Nincs még itteni lakcímem,csak magándokim van itt, de amúgyis kb 2 hét múlvára kapnék csak ip-ot. Ti mit csinálnátok?Gáz ha rendelési időn kìvül fölhívom,hogy fel kellene írnia nekem amikor legközelebb rendel,vizsgálat nélkül gyógyszert gombára?? (Egy egész hétig menstruálok)
2014. okt. 28. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne parázz, én is jártam így. Canesten kombit kérj gyorsba, az 3 nap alatt rendbevág. :) Nekem volt, hogy megjött közben... Én ugyanúgy tampont használtam és közben kenőccsel kentem, mivel ugye a gyógyszer kilőve volt a mensi miatt, de nekem a végére el is múlt, úgy hogy csak tampont és kenőcsöt használtam ._. Hajrá. (vény nélkül kapható)
2014. okt. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!