Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Symicia fogamzásgátló, alhasi...

Symicia fogamzásgátló, alhasi görcsök?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Symicia fogamzásgátlót szedek 4 napja és egyre jobban görcsöl tőle a hasam. Lányok, nektek volt hasonló? Menjek vissza a dokihoz?

2014. okt. 28. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is symiciát szedek, lassan 1 éve, semmi bajom tőle. Az elején nyilván ilyen tüneteid vannak, hiszen hormonokkal bombázod magad, a szervezeted egy nagyon finomra hangolt szerkezet, és te belekontárkodsz, megzavarod. Fog változni. De ezt nem mondta el az orvosod? Én először még véreztem is tőle.
2014. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A vérezgetést mondta, a többi mellékhatást is említette. Olvastam a betegtájékoztatót meg netes fórumokat, de azt nem gondoltam, hogy ennyire fájni fog :( gondoltam hátha van másnak is ilyen tapasztalata. Neked soká múlt el a fájdalom?

Köszi a válaszért :)

2014. okt. 28. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát, azt tudom, hogy kb. 10 napig véreztem, és utána is kicsit barnáztam. Addig meg görcsölt is. De szerintem mindannyian mások vagyunk :) De ha nem múlik el az első levél végéig, illetve ha elkezded a következő levelet, és még akkor is görcsöl, akkor menj vissza az orvosodhoz.
2014. okt. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. okt. 28. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!