Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha értékelhető a citológiai...

Ha értékelhető a citológiai leletem, akkor a P betű mögé miért nem írtak számot? Normális ez így?

Figyelt kérdés
A kenetem kiértékelésénél a doki kipipálta, hogy megfelelő (értékelhető) a kenet, és bár az értékelhetetlen kenet kategóriát nem pipálta ki, azon belül mégiscsak kipipálta, hogy technikai probléma lépett fel: zavaró mértékű vér. Végső értékelésnél megadta, hogy fiziológiás (negatív) a kenet. Ezen kívül a papírra mást nem írt. SZTK-ban voltam, mert nem tudtam elmenni a saját dokimhoz (jövő hétre kaptam időpontot). Mit gondoltok, az hogy a P betű mögé nem írt számot az azt jelenti, hogy P0-ás vagyis értékelhetetlen? vagy egyszerűen lusta volt kitölteni a lap végét már, mint ahogy aláírni vagy lepecsételni is? Teljesen ellentmondásos számomra ez a kiértékelő lap. Amíg nem jutok el az orvosomhoz, kérlek valaki mondjon valamit. Ott nem tudtam kérdezni, mert abszolút nem volt doki, a nővérkék meg csak nevetgéltek. Előre is köszi, akinek van valamilyen tapasztalata, véleménye.
2014. okt. 27. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
P0, P1, P2 megfelelő, p3, p4 már lehet, hogy kezelést igényel. De nem kell agyon aggódni magadat ezeknél sem, az én dokim azt mondta, 4-ig megfelelő. Természetesen a P0 a legjobb lelet.
2014. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs nagyobb gond
2014. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!