Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyfertőzésem van, vagy...

Hüvelyfertőzésem van, vagy majd elmúlik?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell, mostanában elég sokat járok nőgyógyászhoz, hüvelytabletta, antibiotikum, mindenfélét szedtem, és kb 1 hete váltottam fogamzásgátlót.


Tegnap együtt voltam a barátommal, nem is volt semmi gond, de ma ismét együtt voltam és nagyon fájt a hüvelyem, bár nem nedvesedtem be eléggé lehet ez volt a gond. Viszont azóta valami furcsa bő vízszerű folyásom van, amiben pici fehér pöttyök vannak. Szaga igazából nincs. A kisajkaim meg vannak duzzadva, pirosak, és szinte hozzájuk se lehet érni annyira fájnak. A hüvelyem pedig nagyon viszket. De eddig nem volt semmi baj, a tegnapi szex után jött ez így ki egy nap alatt.


Mit csináljak? Restellek nődokihoz menni mert 18 éves létemre szinte hetente járok mindig más problémával. Hüvelyfertőzések között pedig nem találtam neten semmit pont ezekre a tünetekre. Lehet tényleg az az oka hogy szárazon csináltuk, és majd elmúlik?

Vagy már megint megfertőződtem, mikor most lettem kikezelve? :/



2014. okt. 24. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
A barátodat is kezelték? Higiéniára figyeljetek, használjatok síkosítót, amikor szükséges és menj orvoshoz.
2014. okt. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Őt nem kezelték bár lehet az lenne a megoldás.
2014. okt. 24. 00:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a leírásból úgy tűnik, az utolsó szexuális együttlét alkalmával fertőzött meg a "barátod".
2014. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Restellek nődokihoz menni mert 18 éves létemre szinte hetente járok mindig más problémával. "


De tulajdonképpen miért jársz?


(Én is jártam, de leszoktam róla.

Segíteni nem tudtak, ellenben fertőzéseket majdnem minden alkalommal elkaptam a rendelőben.

Urológia és nemibeteggondozó az, ami kompetens a hüvelyi fertőzésekben. Ugyanúgy, ahogy férfiaknál is. És ha nemi életet él, kötelessége lenne a nemi egészségét karbantartani a "barátodnak", és figyelmeztetnie Téged, ha nem 100%, hogy egészséges, önmagtartóztatász gyakorolni ebben az esetben. És aki ennek elmulasztásával, az egészséged veszélyeztetésével már nem nevezném barátnak.)

2014. okt. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát így a legutóbbi bajok azok voltak, hogy vérezgettem néha, utána gombás fertőzésem lett, utána húgycsőgyulladásom amit fertőzés okozott, utána ugyanígy hüvelyviszketés de nem talált semmit. utána megint húgycsőgyulladás, utána ilyen halszagú fehér folyás, utána mellékhatások miatt új tabi felíratás. és ezek között csak hetek teltek el :S

Úgyhogy fogalmam sincs mi lehet a baj, lehet a barátom hordoz valamit amit nekem mindig átad?

Higiénikus vagyok, nem járok nyilvános wckbe, szóval nem értem..

2014. okt. 24. 08:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Kpacsolatoddal mi a helyzet,valójában szereted a barátod?Nőiesség megélésével kapcsolatos problémákra utal.Én is állandóan szenvedek
2014. dec. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!