Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 8 hetes kismama vagyok és...

8 hetes kismama vagyok és most a 8. héten jött elő barna folyás a dokim gyulladásos gombásodást állapított meg felirt gyno-pevaryl hüvelykapszulát! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Viszont az első kapszula után mikor reggel felkeltem elég erősebb lett megilyedtem nem tudom hogy ez normális e? nem akarom a babát elvesziteni sokan irják hogy vetéléshez vezet nekem a dokim azt mondta a baba jol van jo helyen még tegnap amikor megvizsgált!Aztán olvastam itt gyakorin irta egy kismama hogy neki is volt barna folyása kisevv vérzés is neki is gomba volt az ok a felirt kapszula után elmult neki!Remélem nekem is elfog 3nap mulva lesz dokim ha nem múlik el azonnal megyek visza!!!!

2014. okt. 17. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azonnal bemennék egy kórházba!Lásson másik doki is,az a biztos!!
2014. okt. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem ha bízol az orvosdban, és azt mondta ez segít ne idegesked, mert az csak árthat. Csak feltételezem, hogy a gyógyszernek is kell kis idő mire hatni kezd...
2014. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz már nem most volt, amit írtál, de megkérdezhetem, hogy mi lett az eredmény? Hatott a hüvelykapszula? Rendben volt minden a babával?
2015. júl. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!