Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV gyanus p2-es cytologia...

HPV gyanus p2-es cytologia tesztem lett, es az orvos nem irt fel semmilyen gyogyszert csak azt, hogy 3-6 honap mulva menjek vissza egy ujabb cytologiara. Nem kellene valamit szednem ra?

Figyelt kérdés
Amugy kaptam 18 eves koromban oltast, es utana kb fel evvel elmentem rakszuresre, es ugyanugy hpv gyanus p2 lett az eredmeny. Aztan visszamentem es kiderult hogy valami gombas fertozest neztek annak. De most felek hogy akkor megsem nezetek el es valoban hpv-m van. Mit tegyek, milyen gyogyszerrel vagy vitaminnal javithatnek az allapotomon?

2014. okt. 13. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az oltás a HPV egy csoportja ellen véd,az oltás ezeket lefedi..Ha mást nyaltál be, az ellen nagyon nincs mit tenni, immunerősítés lenne a lényeg. A P2 határeset, ilyenkor tényleg kivárnak.Addig se parázzál, főleg, ha nincs más tüneted.A pasik sokszor hordozók, nem is tudnak róla...
2014. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valamit elíhattál, mert a P2-es eredmény még abszolút nem HPV gyanús kategória, az egyszerűen általában arra utal, hogy a hüvelyflóra nem megfelelő, sérült, hámhiányos területek vannak. Ezt pedig a hüvelyflóra természetes közegének visszaállításával lehet orvosolni (probiotikum szedése, gyógyszertárakban, drogériákban kapható intim zuhany ami a tejsav bacikat visszajuttatja a szervezetbe). Ha pedig gombás fertőzésed van azt gyógszerrel illetve megfelelő táplákozással, valamint a hüvely természetes állapotának visszaállításával kell orvosolni.
2014. okt. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem P2 van kb lassan 30 éve.Panaszom egyszer volt de akkor is kiderült, hogy a hasznos döderlein-flóra szaporodott fel. P1 nagyon kevés nőnek van. Nem csináltak hpv tipizálást, hogy eloszlassák a kételyeket?
2014. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csinaltak tipizalast es semmilyen gyogyszert nem irtak fel, csak azt mondtak, hogy 3-6 honap mulva menjek vissza kontrollra.
2014. okt. 28. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:

A HPV fertőzés az emberek nagy százalékánál magától elmúlik ezt még a fanatikus oltás imádok is elismerik. Ne parázz menj vissza a szűrésre majd időben.

Figyelj oda a táplálkozásodra, sportolj.

2014. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okes, ugy lesz. Koszonom a valaszokat.
2014. okt. 28. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!