Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagyjam a tablettát?

Abbahagyjam a tablettát?

Figyelt kérdés
Elkezdtem szedni a fogamzásgátlót, menzesz első napjától. Azóta 10 nap telt el, de még mindég vérzek, olyan, mintha nem akarna elmúlni. Ha abbahagyom, megjön megint rendesen, felborulna az egész ciklusom (amit a gyógyszer már elkezdett). Orvos szerint szedjem be, aztán majd lássuk.. máris híztam, az étvágyam megnőtt, pattanásos lett a bőröm is. Mit javasoltok?

2014. okt. 12. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

" majd lássuk" gratula!

Ha az orvos azt mondta,akkor hallgass rá!

2014. okt. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
magánba megyek vissza, sztk-s doki mondta ezt, jövőhét végére kaptam időpontot. Értelmes választ vártam, ezzel tisztában vagyok, hogy ez az orvos nem lesz az új orvosom...
2014. okt. 12. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehewhet nem való neked a hormonális fog.gátlás

Máshogy kéne védekezni

2014. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy másfajta fog gátló kéne

Lehet ez a mostani túl erős -

2014. okt. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
soha nem szedtem még fogamzásgátlót, gyermekeim születése előtt másképp védekeztem, most, hogy nem tervezünk több gyermeket, felkerestem az orvosom, ő írta ki a tablettát. Mivel probléma adódott, felkerestem az sztk-ban az aznap rendelő orvost, aki lerázott ezzel a szöveggel. Péntekre kaptam időpontot, ezért szerettem volna tisztában lenni ezzel, hogy ez mennyire normális mellékhatás. Volt, aki azt mondta, hogy még hozzá nem szokik a szervezetem, ez "normális". Lehet, megbeszélem majd az orvosommal, hogy spirált használhassak.
2014. okt. 12. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!