Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hpv oltás kinek mi?

Hpv oltás kinek mi?

Figyelt kérdés
Kinek milyen mellékhatása volt rövid távon és hosszú távon?
2014. okt. 7. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Barátnőm olyan rosszul lett az elsőtől 17 évesen, hogy a másik kettőt be sem adatta.
2014. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%
Az én lányom is felvette mind a hármat de semmi mellékhatása nem volt.Én ajánlom mindenkinek.
2014. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én lányom se fogja a többit megkapni,mellékhatások miatt,ami még a mai napig is kísértik.
2014. okt. 7. 15:53
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos olvastam Szentesi Éva facebook oldalán aki a szűrés mellett is kampányol , hogy ír egy hölgy aki kapott hpv oltást aztán pár évre rá hpv-s lett 16,18 típus pont amivel oltották .Sajnos Őt műtötték azóta.


Én 2006-ban részt vettem egy HPV szűrésben ahol Magyarország fertőzöttségét próbálták felmérni. Nálam akkor tipizálták a hpv 18-s fajtáját. A pap tesztem p1 volt!! Soha nem volt semmilyen panaszom sem akkor sem most. Akkor a nőgyógyászom nem javasolta a ráoltást. Rendszeresen járok szűrésre azóta szültem is.

2014. okt. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mellékhatásokat érdemes jelenteni az orvosnak vagy az OKNE -nak közvetlenül. Legyen már rálátásuk nem csak bőrpír meg kis láz lehet a mellékhatása egy oltásnak.
2014. okt. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt a választ adták nem függ össze az oltással... izomfájdalom,gyengedés,fáradékonyság,petefészek elégtelen működése.
2014. okt. 20. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha az orvos vette volna a fáradtságot és elolvassa a betegtájékoztatót látná, hogy az izomfájdalom, gyengeség, fáradékonyság konkrétan szerepel benne: [link]

Ráadásul ez is szerepel benne: " Mellékhatások bejelentése

Ha Önnél bármilyen mellékhatás jelentkezik, tájékoztassa kezelőorvosát vagy gyógyszerészét. Ez a betegtájékoztatóban fel nem sorolt bármilyen lehetséges mellékhatásra is vonatkozik. A mellékhatásokat közvetlenül a hatóság részére is bejelentheti az V. függelékben található elérhetőségeken keresztül. A mellékhatások bejelentésével Ön is hozzájárulhat ahhoz, hogy minél több információ álljon rendelkezésre a gyógyszer biztonságos alkalmazásával kapcsolatban. "

Ha van időd és erőd akkor javaslom a személyes bejelentést, mert sosem változik meg a rendszer ha nem teszünk ellene. : itt tölthető le a bejelentő lap: [link]

2014. okt. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!