Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van más is rajtam kívül,...

Van más is rajtam kívül, akinek akkor is bő hüvelyi folyása van, amikor a kenetvizsgálat semmi rendelleneset nem mutat ki?

Figyelt kérdés
Mi a teendő? A leletem negatív, a ph is normális, de mégis naponta 2-3 carefree tisztasági betétet elhasználok... gyűlölöm ezt, nem tudok teljes életet élni:(
2014. okt. 6. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg sok. Én egyet használok egy nap és az sem ázik át. Doki mit mond?
2014. okt. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Mintha magamat olvasnám :-( Ugyanez van velem is sajnos, bár nekem 1db Carefree elég. De elég sok van ígyis, negativ kenet, tenyésztés, nincs hpv meg srmmi gomba. Az én nőgyógyászom azt mondta figyelj ( :-) ) szecernáló típusú vagyok. Elmagyarázta, hogy ez azt jelenti, hogy több váladékot termel a szervezetem, ezzel védekezik a fertőzések ellen. Nincs mit tenni, irrigálj, akkor nekem elmúlik 2-3 napra :-( Kitartást!
2014. okt. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A tesómnak volt ilyen gondja. Neki a doki azt tanácsolta ne használjon intim lemosót és váltson tisztaságit. Nála megoldotta a gondot.

Nekem pl pont a Carfree nem jön be én Dm-be veszek egy noném márkát az bevált.

2014. okt. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ázik át, csak kellemetlen, hogy ott àll rajta kb 4cm-nyi folyás,hideg, stb... a doki azt mondja,van olyan betege más is,aki alkatilag ilyen... de én annyira nem szeretnék ebbe beletörődni. Egyszer pl volt bakteriális vaginózisom, sztem ugyanilyen volt a folyásom, mint most is. Általában csak találgatok, hogy most épp ez vajon még normális vagy nem...
2014. okt. 6. 18:46
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosal vagytok:)
2014. okt. 6. 18:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Az tényleg lehet, hogy allergiás vagy a Carefree-re, bár én azt használom, vannak ilyen hipoallergén t. betétek jó drágán, hátha az beválik.
2014. okt. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj hipoallergénnek lennie drágán. Nem tudom Carfreeből milyet használsz, de legyen teljesen natur. Se illatanyag, se aloeverás bevonat, meg nem tudom milyenek vannak még. Kezdetnek próbálj meg betétet váltani és ha nem oldja meg próbálkozhatsz a drágábbakkal.
2014. okt. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ilyen hipoallergént én még sosem láttam, hol lehet kapni?
2014. okt. 6. 19:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van,főleg menszesz előtt,akkor rengeteg és vizszerű
2014. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írd be google-ba, hogy hipoallergén tisztasági betét, az első pár találat webshop-ok.
2014. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!