Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekciszta vagy valami...

Petefészekciszta vagy valami más? (A részleteket lent leírtam, légyszíves nézzétek meg minél többen).

Figyelt kérdés
A menzeszem "nem akar" megjönni pedig érzem az alhasi görcsöket és a kelleténél jobban fáj a bal oldalamnál a méhem körül. A barátommal a menzesz előtt egy héttel feküdtünk le de védekeztünk (a biztonság kedvéért vettem 4 db terhességi tesztet amit különböző időben elvégeztem de mind negatív lett, a teszttel vártam 10-11 napot) a menzesz napján egy nagyon kicsi élénk színű piros vér jött de azóta semmi a görcsök és fájdalom ugyanúgy megmaradt. Beszéltem a gyógyszerésszel a teszt megvétele közben hogy pontosan mit is érdemes tudni a tesztekről(hátha én csináltam rosszul) de mindent a leírtak alapján elvégeztem és negatív lett(sőt még reggel is). Kezdek kicsit aggódni hogy mi lehet.. szerintetek ? ( A válaszokat előre is nagyon köszönöm).
2014. szept. 30. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Sajnos innen nem tudjuk a tüneteidnek az okát, csak azt, hogy valami rendellenes. Gyógyulást!
2014. szept. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem már nagyon hosszú ideje kb. félévente egyszer jön meg, és nincs semmi bajom, csak sokat fogytam. Te nem?
2014. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kóros vagy drasztikus fogyás során előfordul, hogy elmarad a menstruáció. De a görcsökkel meg a fájdalommal nem kell együtt élni.
2014. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet hormonzavar
2014. okt. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De lehet, hogy még megjön

Várj még néhány napot -

2014. okt. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan is van, hogy kimarad mert nem volt peteérés

Majd akkor aggódj, ha ez többször fordul elő (egymás után)

2014. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!