Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik egy fibroadenoma...

Hogyan zajlik egy fibroadenoma műtét?

Figyelt kérdés
Az egész folyamat érdekel,hol történik a műtét,az onkológián? Mennyi ideig tart? Ha nagyobb csomót vesznek ki mindenféleképpen bennt kell maradni utánna a kórházban? Ilyenkor milyen műtös ruhát kap az ember? Nem kell pucéran feküdni a műtőbe?
2014. szept. 30. 15:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Azért érdekel mert valószínűleg nekem is ilyenem van :( kb. 15-16 éves koromtól tele van csomókkal mind a két mellem :( akkoriban ez nem igazán érdekelt (tudom rossz hozzáállás) most már viszont nagyon zavar. Nem is a műtéttől félek hanem az elötte lévő rengeteg macerától ... idegeneknek mutogatni az undorító testem... (nem kérek ítélkező hozzászólásokat!)
2014. szept. 30. 15:14
 2/7 anonim ***** válasza:

Mekkora a fibrod?

A kicsiket nem szokták kivenni

2014. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A műtét maga az a kórházban szokott lenni -
2014. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem elég nagy,még nem voltam orvosnál,hamarosan megyek.
2014. okt. 3. 08:50
 5/7 anonim válasza:

Nekem 2 napja volt a műtétem.Nyáron kitapintottam,decemberre sikerült minden vizsgálatot elintézni,sebészt találni,decemberre műtétet kitűzni.

5 cm volt mire észrevettem,s mivel növekszik,habár jóindulatú és csak ritkán (mensi előtt ) fájt,érdemes volt kivenni.Ami meggyőzött,minél tovább húzom,annál nagyobb lesz,és annál több fog abból a mellből hiányozni.

Nagyon pozitív tapasztalatom van, mindenki kedves,segìtőkész volt a műtét során. Ruha nem lehet rajtad,lepellel letakarnak. Az altatás egy pillanat,utána a szobában ébredsz🙂 Ha minden rendben, másnap lehet hazamenni,1o nap után varratszedés,itthon minden nap szurit kell beadni magamnak a trombózis elkerülése érdekében.

Fájdalmam a műtét után is alig volt,pihenés,kìmélő életmód a lényeg,ne emelj,hajolgass utána egy darabig,ha úgy érzed,hogy megy,akkor sem!

Ne aggódj,profik a dokik♥️

2023. febr. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ami kimaradt,ha megfázol, a műtét halasztódik,2x jártam ìgy.

Ott műtenek, ahol a sebészed dolgozik, nekem Bp.Bajcsy♥️🙏

2023. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 1 órás volt a műtét
2023. febr. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!