Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek mennyire befolyásoló...

Ezek mennyire befolyásoló tényezők a menstruáció késésére?

Figyelt kérdés

Hali!

Az a nagy problémám van, hogy nem tudom, hogy késik-e vagy sem. Elvileg a hónap első felében kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Azonban a hónap első hetében volt vérzésem, de nem volt kifejezetten menstruációs vérzés, de azért elég hasonló ahhoz és körülbelül egy hétig tartott. Gondoltam arra, hogy a stressz miatt, illetve sikerült alaposan fel is fáznom. Szóval lettek változások az életemben. De, amikorra a rendes dátumot betöltöttem, teljesen olyan érzésem lett, hogy meg fog jönni. Stimmelt is minden, de nem jött meg. Hallottam, hogy kieshetnek hónapok is. Nem gondolom, hogy terhes lennék, mert nem vagyok rosszul sem. Valószínűleg veszek egy tesztet, de érdekelne a Ti véleményetek is.

18/L



2014. szept. 23. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami hasonló volt, vszeg az volt a menstruáció. De ha továbbra is előfordul ilyen vérzés, érdemes kivizsgáltatni.
2014. szept. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2014. szept. 23. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Hűha ... ez mind utalhat terhességre is .Amit tapasztaltál ,az pedig beágyazódási vérzésre . Mi a helyzet azóta ?
2014. okt. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!