Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Nagyon aggódom!...

Mi lehet ez? Nagyon aggódom! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Augusztus elején a barátommal megpróbáltuk előszőr, de nem tudta betenni mert szűk vagyok. Csak az előváladékos péniszével érintkeztem. Ezután pár nappal elkezdett fájni az alhasam, a méhem, a petefészkeim(de főleg a jobb oldali). Aggódtam a terhesség miatt, de hónap végén szokásosan megjött. Ugyanolyan volt mint bármikor máskor, semmilyen változást nem tapasztaltam pedig direkt figyeltem. Most 3 napja megint ugyanezek a tünetek jelentkeznek, fáj az alhasam, szúr a méhem és a petefészkeim, megint a jobb. 5 nap múlva kell megjönnie. Igaz, most valószínüleg felfáztam, mert sokszor pisilek sokat és fáj a hasam alja(vékony cipőket húztam elég rossz időben). Nem tudom mi okozhatja ezeket a tüneteket, terhesség nem lehet szerintem, hiszen a fenti történések szerintem nem elegek hozzá, a másik meg hogy azóta már megjött rendesen. Mi lehet a gond? (Ha lehet normális válaszokat szeretnék hozzáértőtől, vagy olyantól aki tapasztalt már hasonlót)

2014. szept. 20. 12:54
 1/3 anonim válasza:
Mondjuk orvoshoz elkéne menni...de egyébként a peteérés is okozhat alhasi fájdalmat.
2014. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha Megjött,nem vagy terhes ne aggódj.Nekem is ha faj a jobb petefészkem,peteeresre gyanakszom,megnezem a menzi naptáram,es lam,peteeresem van:) ne izgulj,mert a stressztől csak rosszabb lesz. Menj el orvoshoz,ha kapsz antibiotikumot,vigyázz vele,mert legyengiti a huvelyed 'immunrendszeret'.Azt ajanlom,tejsavas irrigalast alkalmazz antibiotikum alatt:)! Minden rendben lesz.Oltozz rétegesen,derekad sose legyen kint,húzz zoknit alváshoz,es hideg kore ne ülj!Meg egy jo dolgot tudok ajánlani: Dr.Chen grapefruitos echinacea-s cseppek,napi 2x10 csepp teaba,csodákat művel az immunrendszerrel!:)
2014. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10:35os vagyok,Jutavit tozegagonya kapszulák szedésével kiküszöbölhető a felfázás,es a húgyúti fertőzések.(antibiotikum pedig megöli a jótékony bacikat a huvelyedben,es a hasadban is,szoval Normaflore es irrigalas!)
2014. szept. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!