Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért csak három napig volt...

Miért csak három napig volt meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Fél éve velgyn nevű fogamzásgátlót szedek eddig a menstruációm mindig a 2-3. fehér szemnél megjött általában 6 napig szokott tartani de most az utolsó fehér szemnél jött csak meg (megjött rendesen ugy véreztem ahogy mindig) és három nap alatt el múlt. Viszont pont benne voltam egy megfázásba zinatot kaptam rá lehet hogy ez bolygatta meg a menstruációm? A fogamzásgátlót mindig pontosan vettem be elvileg nem lehetek terhes nincs is olyan tünetem ami arra utalni de mégis aggódom hogy miért lehetett ez.

2014. szept. 16. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Remélem nem gáz, hogy most találtam meg ezt a kérdést, és most válaszolok :D Nekem azt mondta a nőgyógyászom, h még a front is meg tudja bolygatni. Szóval lehet a megfázás az oka. De amúgy nekem is rövid ideig van meg. De én nem bánom, mert mielőtt nem szedtem tovább volt és úgy görcsöltem, hogy majd' meghaltam, most meg alig érzem. :D
2014. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is azt szedek lassan egy éve és nekem mindig pontosan megjön és 3 napig tart. Személy szerint én ennek örülök:)
2015. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!