Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Már harmadik hónapja nem jön...

Már harmadik hónapja nem jön meg a mensim. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes. Mindig voltak cikluszavaraim, de ilyen még nem volt (eddig...). Az orvos írt fel Norcolutot, amit be is szedtem. Így már meg kellett volna jönnie, de még mindig semmi. Ezután még mit lehet tenni?
2008. aug. 8. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Tizenéves koromban nekem is volt ilyen, hogy nem jött meg három-négy hónapig, én is voltam dokinál, de azt mondta, nem kell vele törődni, majd beáll a ciklus az első gyerek szüése után. Mondta ezt 15 éves koromban... :P

Én a helyedben elmennék egy teljes kivizsgálásra, lehet, hogy pl. hormonprobléma áll a háttérben.

2008. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amit otthon tehetsz az az,hogy megpróbálod a cickafarkfű teát. A menstruációs ciklus zavaraira jól hat.

A legegyszerűbb, ha filtereset veszel (kb. 300 Ft) és naponta egy bögrével megiszol. 10 percig lefedve állni kell hagyni, majd ízesítés nélkül (max. mézzel) megiszod.

Egy próbát megér, de a nőgyógyászodat is keresd fel.

2008. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
75%

anyumnak ien korába fél évet hagyott ki

sokszor ez természetes

2008. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!