Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 7 hete nem jött meg! Mit tegyek?

7 hete nem jött meg! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok(szűz)és 7 hete nem jött meg..Anya orvoshoz akar vinni de én nem leszek hajlandó elmenni van valami oka enne,hogy nem jött meg?Vagy tehetek valamit,hogy megjöjjön ?

2014. szept. 5. 18:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég baj, hogy nem bízik benned anyukád! Próbáld neki elmagyarázni, hogy terhes nem lehetsz, mivel még nem éltél szexuális életet.
2014. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Akkor csináld azt, hogy elmész a dokihoz úgy, hogy viszed Anyukádat is, majd ha a doki közli, hogy nem vagy terhes és hogy ez ebben a korban teljesen normális, nézz jelentőségteljesen Anyukádra, ha meg kimentetek, köszönd meg neki, hogy nem bízik benned. Hátha ettől észhez tér Ő is.
2014. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
64%

Menjetek el, majd a doki is fogja mondani, hogy

nem kell semmit csinálni

2014. szept. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de nem hiszi el -.-" és a Dokival csak annyi baj van,hogy én inkább megölöm magam minthogy Dokihoz menjek! :C
2014. szept. 6. 21:47
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem kell még dokihoz menned úgyhogy nyugodj meg.

Majd amikor kell később, akkor meg keress egy kedves női orvost és hozzá menj.

2014. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én 12 éves vagyok. Abszolút megértem hogy nem akarsz menni. Ezt az ilyen korúak sokkal nehezebben élik meg. Esetleg ha anyukád nagyon kényszerít mondd megneki hogy csak is nő és te elötte látni szeretnéd (pl. Képen)
2014. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!