Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megnéztem tükörrel a nemi...

Megnéztem tükörrel a nemi szervemet, és azt kell hogy mondjam, hogy undorító, ráncos, megnyúlt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
.Nem tudom, mit tegyek,..nagyon el vagyok keseredve..ilyen ráncos, megnyúlt, és ...undorító...gondolom ez ellen semmit nem lehet tenni..:(
2008. aug. 7. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Mindenkinek olyan.

2008. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
figy tényleg mindenkinek olyan, és tényleg nem lehet vele mit csinálni. Hidd el te lehet hogy utálod, de van olyan pasi aki pont ezt a szted undorítót szereti. :)
2008. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ne nézegesd!én sem nézem,mert ugyan így csúnyának láttam!a párod szereti,és kész!az övék is megnyúlik+minden!fogadd el olyannak amilyen!
2008. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Így van,fogadd el így ahogy van,mit szeretnél rajta alakítani,lehetetlen,ez a természetes,minden nőnek ilyen,igy alkotta atermészet,próbálj együtt élni vele,te ne nézegezsd,a pasid majd megteszi helyetted,neki biztos tetszik. Hidd el semmi gond vele!!!
2008. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Ha nagyon zavar tetessél bele szilikont.
2008. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NYUGODJ MEG, VAN MEGOLDÁS !! Kb 8 éves történet. Az akkori 47 éves barátnőm kisajkai ugyanilyen fodros, megnyúlt állapotúak voltak. Engem nem nagyon zavart, mert a nő nagyon aktív volt. Aztán szakított velem, majd fél év múlva ismét hívott. Megdöbbentem, mire képes a plasztikai sebészet: 4 apró vágással újjá varázsolták a punciját. Sajnos a nő azóta németben él, nem tudok címet mondani. Plasztikai sebészből már sok van, köztük egészen jók is. Sok szerensét a kereséshez !
2008. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló vagyok, majd' elfelejtttem: egy évvel később láttam a Discovery Channel - en, hogy hogyan végzik ezt a beavatkozást. Bátran vágj bele, lelkileg is jobban leszel. Hello
2008. aug. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!