Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Discreet tisztasági betét?

Discreet tisztasági betét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek a Discreet tisztasági betéten belül melyik a legjobb? ( Pl.: Water Lily, Normal, Air, Spring Breeze vagy melyik?)


És úgy általában mi a véleményetek a discreet tisztasági betétekről?

Amúgy légáteresztősek? És ugye nem nagyon parfümözöttek?:D

Nektek mennyire váltak be?


Nem enyhe menzeszre használnám, csak a fehérfolyásra.


Előre is köszönöm a válaszokat, remélem tudtok segíteni :)


13/L


2014. aug. 24. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Én nem szeretem. Részemről nem nyújt elég komfort érzetet egyik sem, de lehet csak én vagyok válogatós.

Számomra olyan, mintha nem szívná be a folyadékot, csak ott tartaná, így gyakorlatilag ha erősebb folyásom van, óránként olyan érzésem van, hogy ki kell cserélnem, mert nem érzem kényelmesnek. Számomra az illata is kellemetlen volt, nem szerettem. Egyáltalán nem szeretem a parfümözött betéteket.

Vicces, de ami nekem bevált, az a Penny márkája. Olcsó is és ez be is szívja a nedvességet, így komfortosan érzem magamat. Egyszer random próbáltam ki, azóta ilyet használok. Biztos találnék "nevesebb" márkát is, amit használhatónak éreznék, de mivel ez bevált, már nem igen kísérletezek.

2014. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem váltak be a Discreet betétek.

Én Carefree Long Plus betétet használok.

2014. aug. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szeretem, water lilyt vagy airt használok már vagy 6éve...

Bár én csa menzesz alatt hasznalom tamn mellé, plusz a menzesz előtti pár napon, amikor van folyásom.

Más eddig nem vált be, kénywlmetlen volt, elcsúszott. Még előttevt az allways-nek, amt szerettem, de már nincs, egy hibája vol, hogy nem tudtam a szárnyait leszedni a fehérneműtől, ha lehetne kapni, akkor azt hazsnálnám..

2014. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2014. aug. 30. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált jól tapad,megfogja a nedvességet és az ára is jó.Én a Normal Non Secondt használom
2019. dec. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5 év után


Még mindig water Liliyt használok


Most terhesség alatt napi szinten /2 is elmegy/

Talán 3. Voltam

2019. dec. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!