Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruációm?

Első menstruációm?

Figyelt kérdés
Nos a szüleim áruszálítok és én is megyek velük.Tegnap éjjel kettőkor indultunk Ausztriába.Hajnali fél négy körül észre veszek hogy árad a szag a ....ból és mondom magamba hogy ha haza érünk le kell egyszere fürödnöm mert gombás fertőzést kaptam.De mondom azért megnézem a bugyimat ,teljesen az egész sötét barna volt azt hittem télleg gomba,de nem mert megjött az első menstruációm szerintem.Utánna tettem be wc papírt és már folyt a rendes vér egésznap wc papíral voltam,mert úgye benzinkútakon nem kapni betétet.Ez az első menstruációm? Itthon már vettem Always ulteár ami 5 cseppes.
2014. aug. 24. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez az első menzeszeed volt.
2014. aug. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez volt az első.
2014. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;) valaki vélemény az Always ultra rózsaszín kék csomagolású betétről? De én most használok először de nekem nagyon bevált igaz kicsit illatos de nem zavar én nagyon szeretem azt hiszem nem is próbálok ki más alwayst se.
2014. aug. 26. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!