Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl gyenge menstruáció bajt...

Túl gyenge menstruáció bajt jelent ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Júniusban hagytam abba a fogamzásgátló, de még nem szeretnék rögtön gyereket.


Az utolsó megvonásos után 29. napra meg is jött rendesen, normál mennyiségű vérzés. Most viszont a következő 27. napra jött meg. Első nap normális volt, utána viszont már alig barnázás. Ez már az 5. ciklusnapom, de az első nap kivételével kb csak barnázás volt.


Terhességre nem annyira gyanakszom, mert pesszáriumot használtunk spermiciddel + még most megszakítást is amíg meg nem szokjuk a pesszáriumot meg nem vagyok biztos a megfelelő használatában. Persze sose tudni...


Olvastam, hogy peteérés hiányát is jelentheti a kevés vérzés, meg PCOS és hasonló ijesztő dolgok. :( Lehetséges, hogy valami ilyen bajom legyen? A gyenge vérzés bajra utal?


Köszi szépen.

25L



2014. aug. 19. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, még idő kell a szervezetednek, hogy visszatérjen önmagához a fogamzásgátló után. Nekem majdnem háromnegyed évbe telt, mire újra rendszeres, normális ciklusom lett a gyógyszer után.
2014. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell aggódnod. Én is kb 3 hónapja hagytam abba a gyógyszert több mint 10 év szedés után. Csak hogy nekem egyáltalán nem jött még meg. Szóval, te még "szerencsésebb" is vagy :) Az én problémámra azt mondták, hogy ez teljesen normális ilyenkor. Időbe telik mire visszaáll a szervezet.
2014. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Akkor tovább figyelem a ciklusokat a következő hónapokban, hátha helyreáll magától.

2014. aug. 21. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Cickafarkfű tea segíthet. Nekem bevált.
2014. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!