Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 35 napja nem jött meg, ez...

35 napja nem jött meg, ez normális vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal, hogy kb évek óta nem figyeltem, milyen hosszúak a ciklusaim, valahogy nem érdekelt. Aztán egy ideje feltünt, hogy kezd olyan érzésem lenni, hogy már túl régóta nem jötteg, és már itt lenne az ideje. Ilyenkor ált. 1-2 napon belül megjön szóval az aggodalmam is elmúlt. Viszont múlt hónapban kíváncsi lettem, mégis milyen hosszú a ciklusom, ami miatt mindig ez a fura 'itt lenne már az ideje' érzésem van. Aztan most már a 35. Napja hiába várok még mindig semmi. 1 hete vannak azok a tipikus enyhe görcsös fajdalmaim, amik menses előtt szoktak jelentkezni, de csak max 1-2 nappal előtte szoktak lenni. És most sincs az az érzésem h mostanában jönne meg.. Terhes biztos nem vagyok, igaz együtt voltunk a barátommal többször is, de gumival védekeztünk (fog.gátlót nem szedek). Pcos-ra utaló jelek nincsenek (a neten azt írták h főként a túlsúlyos pattanásos bőrű, erős szőrzetü nőknél jelentkezik - egyik sem igaz rám). Mégis aggódom, hogy ez már nem normális.. A segítséget előre is köszönöm :)

2014. aug. 18. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig teljesen normális, néha-néha megesik, hogy késik vagy esetleg kimarad egy hónap, persze ha ez többször is előfordul azért jobb nődokihoz menni, egyébként egy tesztet azért csinálhatnál, hogy kizárd a terhességet. Hány éves vagy?
2014. aug. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
23 vagyok, a terhesség majdhogynem 100%-osan ki van zárva, de ahogy mondtam már egy jó ideje minden hónapban érzem ezt a "már itt lenne az ideje a vérzésnek" dolgot, szóval szinte biztos, hogy nem arról van szó, hogy csak egyszer kicsit később jön meg. Viszont mivel a neten kb nagyjából mindenhol azt írták, hogy a 22 és 35 nap közötti ciklus a normális csak ezért ijedtem meg.
2014. aug. 18. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!