Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha 12 évesen nem jött...

Lipusz Eszter kérdése:

Az baj, ha 12 évesen nem jött meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 12 éves vagyok, 168 cm és 45 kg. Egy ideje már pirosas a vizeletem, és a bugyimban már kb. 1 éve sárgásfehér váladék van, ami eszméletlen büdös (és nem, nem pisilek be). Viszont mivel én eléggé soványkás alkatú vagyok, lehet nem kéne aggódnom? :/ Az osztályból már csak nekem, és a 34 kg-os barátnőmnek nem jött meg.

2014. aug. 14. 11:54
 1/8 anonim válasza:
0%

Ez a súly az anorexiásokkal vetekszik. Meg 12 évesen 34kg? Ha nem 140cm akkor ez is nagyon sovány.

Egyébként nem baj, majd meglesz.

2014. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A menstruációnak semmi köze a vizeleted színéhez.

A másik dolognak, amit írsz, fehérfolyás a neve.

És nyugi, majd megjön, ha itt az ideje. Nagyon fiatal vagy még. A többiek között is tuti van, aki csak hazudik...

2014. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az èrettsègen is múlik hogy mikor jön meg,meg a súlyodon is.Ha vèkony vagy akkor nemis csoda hogy nem jött mèg meg.Egyèbkènt mèg van időd.Van akinek 16-18 èves korába jött meg.Ismerek olyanokat.
2014. aug. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

?

ha piros a vizeleted,az komoly gyulladás is lehet,azzal orvoshoz kell menni.Ahogy a kellemetlen szagú váladék is jelenthet fertőzést.

Anyukáddal nem beszélgettél még erről?

Szerintem szólni kéne neki.

Amúgy még ráérsz,én 14 voltam amikor megjött,pedig én 157cm/47-8 kiló körül mozogtam.

17/l

2014. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az "eszméletlen büdös" váladék BIZTOSAN fertőzést jelent, amivel orvoshoz kell menni! Az 1 éve fennálló gyulladás akár már mostanáig maradandó problémákat is okozhatott nálad :(

Mehetsz kezdetnek háziorvoshoz is (a vizelet miatt is), de szinte biztos, hogy gyereknőgyógyásznál/nőgyógyásznál fogsz a végén kikötni. Ettől nem kell félni, semmi szörnyű nincs ott, de légy szíves vedd komolyan ezt a problémát, ha nem akarsz meddő lenni felnőtt korodban. Szólj anyukádnak!

2014. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak nekem tűnik trollnak a kérdés? Vagy tényleg vannak ilyen buta 12 évesek?
2014. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia!


Ugye tudod, hogy a vérzés a hüvelyből jön? Az nem egyenlő a húgycsővel! 2 külön szerv.

Menj orvoshoz, aki megvizsgál, hogy van-e fertőzésed!

Amúgy 16 éves korodig ráér megjönni.

2014. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kommenteket, augusztus 16-án megjött!:3
2014. aug. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!