Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak nekem jön meg rendszertel...

Csak nekem jön meg rendszertelenül a menstruációm?

Figyelt kérdés
Van amikor rá 16, van amikor 20 nap után jön meg, és van amikor 3, van amikor 8 napot tart. Én vagyok az egyedüli?

2014. aug. 13. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Az egész világon te vagy az egyetlen olyan nő, akinek rendszertelen.

Ugyan már. Most tényleg komoly a kérdés?...

2014. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az egyedüli,nekem is rendszertelen.Kicsit több,mint 2 éve jött meg először.Állítólag 2-3 év után kell beállnia,de van akinek sosem lesz rendszeres.
2014. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem is ez volt, de ahogy nagyobb leszek egyre pontosabb:)
2014. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15 és kb. 2 éve jött meg.
2014. aug. 13. 19:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hány éves vagy és mióta menstruálsz.

Ha fiatal vagy még és nemrég óta menstruálsz, akkor még valószínűleg nem állt be és ilyenkor sok minden normális.

Ha meg már évek óta menstruálsz és már elmúltál 18, akkor viszont irány az orvos, mert már az sem normális, ha 16 naponta menstruálsz. Még az, hogy egyik hónapban 23 napra, a másikban 28 napra jönne meg, az még normális, nekem 16 éve így van, hogy soha nem napra pontos, de mindig 22 és 30 nap között van és teljesen egészséges vagyok, szültem is már, tehát látott már orvos és semmi bajom nincs a szervezetem működésével.

2014. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!