Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kell tenni barna folyás...

Mit kell tenni barna folyás esetén?

Figyelt kérdés
Menstruáció helyett csak barnafolyásom van, de ez előbb jött mint a normális, és semmi vér, csak barna váladék. Azért aggódok inkább, mert már elég hosszú ideje -13nap- megvan, de most két hétig nem tudok elmenni dokihoz, mert elutazunk. Ilyenkor mit lehet tenni? Van okom félni? vagy lehet csinálni vele valamit? Ha nem betegség, csak a nem normális ciklus miatt van, akkor el fog állni? Néztem több cikket is a neten, de nem írt semelyik konkrétan erről(amiket olvastam). Ja és az a pláne, hogy fürdős helyre megyünk, és nem tudom hogy egyeltalán fürödhetek-e?! Segítsetek légyszives! 16/L

2014. aug. 12. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hormonprobléma. Ebben 98%-ban biztos vagyok. Nekem is ilyen volt. El fog múlni. De ha majd tudsz, akkor menj el dokihoz vele.
2014. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit tegyél? Betét.

Vérzel, csak gyengén, azért barna, mire találkozol vele.

Hogy 13 napja tart, az nagyon nem jó, igazán elmehetnél orvoshoz... Bár igaz, még a végén meggyógyítana.

Tampont használhatsz, bár én a helyedben nem fürödnék, mert ennek így durva fertőzés lesz a vége. Komolyan.


Fogamzásgátlót szedsz?

2014. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy rendkívül veszélyes jelenség. Semmiképpen se fürödj. Dokihoz kéne menned azonnal. Lehet, hogy műteni is kell. Ha nem kezelik időben meddő is lehetsz.
2014. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem fürödnék. Barnázásnál a tampon sok... Simán meg én nem mennék be a vízbe. Nagy a fertőzésveszély.
2014. aug. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de nem tudok elmenni, mert holnap indulunk. azért nem beszéltem dokival, mert azthittem elmúlik, mert már volt ilyen, de az nem tartott tovább 8-9 napig és elmúlt. gondoltam nem lesz baj, de olvastam róla és kezdtem megijedni. nem szedek fogamzásgátlót.
2014. aug. 12. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:

De azt még senki nem mondta, hogy ha 10 napig tart, az nem normális? És hogy akkor már doki?

Ha már fordult ilyen elő, akkor RÉG el kellett volna menned.

Beszélj anyukáddal. Ma még egy magándoki lehet elvállal.

2014. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!