Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS! Ferfinak is kezelnie...

SOS! Ferfinak is kezelnie kell magat, ha a nonek van Candida fertozese?

Figyelt kérdés

Mivel kell kezelni,megirnatok kerlek. Nyaralni voltunk es sajnos nem voltam eleg ovatos,mert a szallasunkon raultem a WC-re,mert nagyon tisztanak tunt minden. Sajnos rosszul tettem,felszedtem valami fertozest, ami akkor derult ki mikor mar itthon voltunk. Nyaralas alatt kozos torolkozot hasznaltunk a parommal, egyebkent vedekezunk ovszerrel.

Felek nehogy visszafertozodjek. Neki is hasznalnia kellene valamit es mit? Az orvos nem mondott semmit.



2014. aug. 7. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig ezt jobb lett volna megkérdezni. Szerintem egyenlőre ne szedjen semmit, nem is nagyon tudna, mert a gyógyszerek vénykötelesek. Ha visszafertőződsz, akkor mindkettőtöknek kell szednie valamilyen gombaellenes szert. Canestennel amúgy bekenheti, de egyáltalán nem biztos, hogy megfertőződött, főleg nem a törülközőtől. A nők csak azért kapják el folyton ezeket a gombákat, fertőzéseket, mert a zárt, nedves környezetben jól tudnak szaporodni, férfiak esetében ez nem áll fenn.
2014. aug. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnek oda jutni, hogy ismet elkapjam. Akkor akar furdes utan is visszakaphatom ha fertozott.

Ezt mindenkepp elszeretnem kerulni foleg, hogy van egy 4eves kislanyunk, isten ments, hogy baja legyen.

Akkor szerintetek?

2014. aug. 7. 23:24
 3/5 A kérdező kommentje:
azert nem kerdeztuk meg, mert nem mondta meg mi a bajom, annyit mondott, hogy nincs nagy baj. Felirt egy kupot, amirol nem tudtam mi, azt hittem gyulladasom van, ugyanis kismerteku volt a folyas. Meg sosem volt ilyen problemam.
2014. aug. 7. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ennyire azért nem kellene parázni, a kislányod biztosan nem fogja elkapni, ez nemi úton terjed, meg baromi ritkán a strandon, vagy ha ráülsz pucér fenékkel a szauna padjára. Most egyáltalán honnan tudod, hogy gombád van? Lehet, hogy nem is az. Nekem volt már meg se tudom számolni hányszor, nem egy nagy ügy. Az se nagy ügy, ha mégegyszer visszakapod, nyilván nem kellemes, de most szegény férjedet se érdemes mindenféle erős gombaellenes cuccal tömni, amikor valószínűleg nincs rá semmi szükség. Akkor kezelik a férfit, ha visszatér a gomba, előtte felesleges. de ha mindenáron ragaszkodsz hozzá, akkor menj vissza a dokihoz és felír nektek valamilyen erre való gyógyszert. Illetve a Canestennel kenheti a férjed is magát. De a lényeg, hogy banális probléma, szinte minden nő elkapja többször is, éppen ezért lett vény nélküli a Canesten Kombi, hogy otthon egyedül is ki tudd kúrálni magad belőle.
2014. aug. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én azt tanácsolom, mindketten menjetek el orvoshoz, ha a párodnál nincs megállapítva, hogy candidás, akkor nincs baj. A gomba tud fertőzni, egészen addig, amíg el van szaporodva (márpedig csak akkor érzed tüneteket, ha túl sok garázdálkodik benned). Ha nem szeretnéd, hogy visszatérjen, tanácsolom a Candida-diétát, ez nehéz ugyan, de a gomba táptalaját megszünteted, mellette a gyógyszerrel pedig véget is vethetsz a szervezetedben való "eluralkodásának".
2014. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!