Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb. két hete feszül a mellem,...

Kb. két hete feszül a mellem, érzékeny a mellbimbóm, mitől lehet?

Figyelt kérdés
A terhesség kizárt.
2014. aug. 7. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de az is lehet, hogy nőttek a melleid. Úgy értem, az enyémek (28 éves vagyok) hol nagyobbak, hol kisebbek, attól függően mennyit eszem. Néha sokkal teltebbnek érzem őket és érzékenyebbek is. Ugye a mell, zsírszövet, tehát ha valaki jobban eszik, akkor rakódik le oda zsír és nőnek kicsit. (Mondjuk én nagyon vékony vagyok, szóval ez nálam elég jól nyomon követhető. Nem tudom másnál hogy van.)
2014. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ebben lehet valami, bár két éve stagnál a súlyom, de a melltartóim is alig bírom elviselni, pedig sokszor még mindig a szoptatós melltartó van rajtam, mert az a legkényelmesebb...

Jöhetnek még válaszok.

2014. aug. 7. 00:35
 3/7 anonim ***** válasza:
terhesség
2014. aug. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szokott feszülni, akkor mindenképp hormonális oka van. Miért kizárt a terhesség? Valami biztos hogy hormonálisan változik.
2014. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendszeres, bő vérzésem van, nemi életem meg gyakorlatilag nulla, ennyi elég ahhoz, hogy elhiggyétek, nem terhesség?
2014. aug. 7. 13:04
 6/7 anonim válasza:
nekem menstruáció előtt szokott feszülni meg fájni...
2014. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mensim egy hete elmúlt..
2014. aug. 7. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!