Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 éve beállt a ciklusom,...

4 éve beállt a ciklusom, mindig elseje körül jön meg, és nem jött meg, anya aggódik hogy "úgy" voltam egy fiuval.13 éves vagyok természetesen nincsen és nem történt soha semmi semmilyen fiuval. De akkor nemtudom hogy miert kesik?

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 12:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ez nem ritkaság. Beállás után is előfordul minden nővel egyszer-egyszer, hogy késik vagy kimarad. Az oka lehet betegség vagy stressz is.

Igazából most nincs teendőd, viszont ha a következő hónapban is rossz időben jön meg, akkor szerintem nem árt ellátogatni a nőgyógyászhoz és megkérdezni a véleményét.


Fogják itt írni, hogy á, ez nem baj, mert még fiatal vagy, de ha 4 év óta beállt és óramű pontossággal jött meg, akkor ha most elromlik, az mindenképpen valami változást jelez.

2014. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még nem kell aggódni! Épp tegnap mérgelődött egy nő, h Neki meg 1 nappal előbb jött meg. Mondtam nekem is. :D

Ilyenek előfordulnak, főleg tinédzserkorban.

De az érdekes, h 9 évesen már megjött... Nem írtál el valamit?

2014. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem, 9 éves voltam amikor megjött:/ (sajnos)
2014. aug. 2. 13:02
 4/8 A kérdező kommentje:
ideges vagyok egy ideje mert anya allandoan ezzel a fius dologgal jon engem meg szétcsap az ideg
2014. aug. 2. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Még mindig első kettő vagyok.

Én anyám is ilyenekkel jött. Aztán inkább jobb volt úgy, hogy nem tudott róla, hogy mikor jön meg. Ha nem hiszi el, hogy nem vagy terhes akkor elmentek dokihoz, az vesz vért vesz és akkor megvizsgál más dolgokat is a vérben (hormonháztartás) ilyesmit. Aztán anyuci megnyugszik. Nem kell az orrára kötni, ha pár napot csúszik.

Nem fáztál fel? Nem ültél le hideg helyre? Nincs folyás vagy valami?

2014. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akarom írni csak a 2. :D
2014. aug. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
neem tuti hogy nem fáztam föl és nincsen folyás sem, viszont már egy két hete csomoszor megszedulok csak ugy allok es megszedulok anya szerint vashiany ..lehet ennek koze ahhoz hogy nem jott meg?
2014. aug. 3. 11:10
 8/8 anonim válasza:
Igen,a vashianynak lehet hozza vmi koze,de nem mondom biztosra h ezert kesne.
2014. aug. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!