Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Naponta többszöri önkielégítés...

Naponta többszöri önkielégítés kell h jòl érezzem magam a bőrömben. Ez nimfománia? Vagy normális? 21/L

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Ez már semmiképp nem normális,kérd szexuálpszichológus véleményét!
2014. júl. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nióta van ez ?
2015. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mióta?
2015. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sok fiú együtt tudna veled működni ezügyben.

Nincs a közeledben olyan, akivel szívesen együtt járnál, hozzád váló és együtt "dolgoznátok a problémán", akár naponta többször is. Egyszer csak úgyis elkezdene ritkulni az együttléteitek száma. Ha mégsem, akkor is jobb ketten "kezelésre járni". De tényleg, tudod a régi mondást: Könnyebb a kosár, ha ketten viszik.

2015. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Huu h miòta??..hm..először 16 évesen csinàltam. Talàn 19-20 éves korom òta van ez a helyzet.

Volt pàrommal pròbàltam "orvosolni a helyzetet" de semmi vàltozàs nem volt... Nem merek dokihoz fordulni mert szégyellem h ilyen vagyok:/

2015. jan. 9. 23:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne szégyelld magad.

Szerintem nem vagy nimfomániás.

Nem lehet,hogy a feszültséget próbálod így levezetni?

Gondold végig.Próbálj ki valami mást,ami örömet szerez neked és helyettesítsd azzal.Nem gáz,ha valaki alkalmanként,hetente párszor önkielégít,de a napi több az tényleg sok.

2015. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi:) mostanàban napi 2vel tökéletesen elvagyok. Most meg attòl félek, hogy nem kìvànom majd a szexet 30 évesen.

De vannak az embernek hullàm szakaszai vagyis mikor nem kìvànja annyira, ugye?

2015. jan. 26. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze,hogy hullámzó!!!Csak a magam nevében nyilatkozhatok ugyan,de nekem hullámzó:)Szeretek a férjemmel szeretkezni,de van,hogy egyáltalán nem kívánom magát a szeretkezést.Megfigyeltem,hogy a menstruációm utáni 2-3 napra a legjellemzőbb ez.Persze akkor is rá lehet venni:)

De alapvetően az,hogy mennyire kívánod vagy nem kívánod a szexet,függ a hormonjaidtól,a ciklusodtól,hogy éppen hol tart,hangulattól,szóval csomó mindentől.De szerintem egyetlen ember sem pont ugyanannyira kívánja a nap minden percében.

2015. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :)

Jò tudni, hogy màs is így van /főleg a ciklusos rész! Huu:D/

A ciklustòl függhet az is, hogy "milyen" szexre vàgyik egy nő? Èszre vettem, hogy a ciklusomhoz igazíthatò mikor vàgyom gyengédségre vagy éppen arra, hogy durvàbb legyen velem a partnerem

2015. jan. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!