Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intim probléma megoldás?

Intim probléma megoldás?

Figyelt kérdés
Egy pár hete viszket a nemiszervem nem mindig, de szokott. Voltam nőgyógyásznál, azt mondta nincs gombás fertőzésem, folyás normális, gyulladást és allergiát állapított meg, Ftorocort-ot írt fel, de a tájékoztató elég ijesztő dolgokat írt. Esetleg van más mód?
2014. júl. 28. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A Ftorocort szteroidos kenőcs, nagyon hatásos, nyugodtan használhatod. A lényeg az, hogy huzamos ideig nem szabad almalmazni!
2014. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem tudom, mitől van, az orvos által felírt gyógyszerben szerintem bízhatsz, ha rövid ideig szeded. Amúgy nekem ha csak kisebb "nőcis" gondjaim kezdődnének, megelőző jelleggel a cickafark tea működni szokott, és elmulasztja az ilyesmit. Plusz mellette ügyelj mindig a higiéniára, pl. ne ülj sokat vizes fürdőruhában lehetőleg, meg hasonlók.
2014. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az egyetlen, ami nekem 10 éves kálvária után bevált, az a Saforrelle, olvass róla itt: [link]
2014. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Próbálkozz gyógynövényekkel,pl. cickafark.
2014. júl. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
mostmár sokat javult, annyira nem is viszket, ezért hanyagolnám a szteroidos gyógyszert
2014. júl. 28. 19:50
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 28. 19:50
 7/8 anonim ***** válasza:

#3-as istennő vagy! Én is hasonló problémával küzdök. Minden aktus után viszket kipirosodik az intim zónám. Ma elrohantam egy Rosdmann-ba és vettem egy ilyen mosakodót amit ajànlottál. Rögtön ki is próbáltam, és màr egy használat után enyhült a viszketés, megszünt a diszkomfort érzés!

KÖSZÖNÖM! :-*

2014. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: ezt tudtam, nem újdonság, hahaha, de amúgy nekem is minden panaszom elmúlt tőle, ezért tettem be a krémmániás linket, mert ott is ajnározzák.


megfogadtam, hogy amint bevonják, szülök, hátha attól elmúlik:D:D

2014. júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!