Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan probléma merült fel,...

Olyan probléma merült fel, hogy 1-2 hete fáj a hasam a köldököm környékén, fel vagyok puffadva, és a melleimet is érzem hogy vannak, vagyis picikét fájnak. Lehet a menstruáció jele vagy szerintetek?

Figyelt kérdés

Mai naphoz 1 hétre kell megjönnie a menstruációmnak, élek nemi életet, van párom, amikor együtt vagyunk viszont vigyázunk és oda figyelünk.

U.I.: Normális válaszokat kérek!


2014. júl. 27. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj egy hetet, és ha nem jön meg, akkor csinálj azért egy tesztet, mert ha máskor nincsenek ilyen tüneteid mielőtt megjön, akkor van rá esély, hogy esetleg terhes vagy.
2014. júl. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm. De melleimet mióta élek rendszeres nemi életet, azóta fájnak menstruació előtt 1 héttel és azóta 26 napra jön meg. Már volt hasonló tünetem, akkor annyira görcsöltem hogy nem bírtam felkelni az ágyból, de megjött a menstruációm. Úgy hogy vagy péntekre vagy vasárnapra várom. És most fogom elkezdeni szedni a fogamzásgátlót is.
2014. júl. 28. 13:13
 3/4 A kérdező kommentje:
És szoktam nézni a jeleket, ilyen például hogy elsötétedik a bimbó környéke.. Jobban erre szoktam oda figyelni. Tudtok még néhány tippet vagy tanácsot adni hogy mire figyeljek oda?
2014. júl. 28. 13:21
 4/4 A kérdező kommentje:
És jelentkezett a mensi előtti szokásos folyásom.
2014. júl. 28. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!