Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leszbikus lanyok jartok...

Leszbikus lanyok jartok nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés
En meg soha sem voltam es 25 eves vok... azt az orvosomnak tudnia kell, hogy leszbikus kapcsolatban elek? Koszi a valaszokat

2014. júl. 18. 13:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
en meg nem voltam...bar 18 vagyok...
2014. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Mivel lany vagy el kene menni... Mi ezen a nehez szules ?
2014. júl. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kéne menni. És nem kell a leszbikus kapcsolatot megmondani, bár nem árt, ha megmondod. Az orvos nem valószínű hogy problémát csinálna belőle, különösen, ha fiatal.
2014. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem kell tudnia és nem is fogja érdekelni hogy mi vagy. Max megkérdezi hogy élsz e nemi életet. Ujjaktól is lehet fertőzést kapni, nem csak pénisztől.

Ha kell hát menni kell nőgyógyászhoz :( attól függetlenül hogy leszbikus, szűz, frigid stb. valaki. Jobbulást!

2014. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Mi köze a nőgyógyászati vizsgálatnak a nemi hovatartozásodhoz? Nem azért kell menni mert hetero vagy leszbikus valaki, és az orvost messze nem érdekli kivel fekszel össze. Attól, hogy leszbi valaki még lehet méhszájsebe, gombája vagy méhrákja akár..Orvosi vizsgálatok miatt megy az ember.
2014. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Persze, én is járok nőgyógyászhoz. Nem firtatják az ilyen dolgokat.


20/L/L

2014. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem vagyok leszbikus (biszex vagyok egyébként), de a kérdésedre attól tudok válaszolni.

Leszbikusnak is kell mennie nőgyógyászhoz, ugyanis egy csomó nemi betegséget nem csak közösülés során lehet elkapni, hanem pl. orális úton, bőrfelületen keresztül, stb.

És ugye a nők számára egyik veszélyes vírus a HPV vírus pont egy olyan, amit orális úton is át lehet adni, tehát ha olyan nővel létesítesz intim kapcsolatot, akinek HPV vírus van a szervezetében, ő átadhatja neked és a méhnyakrák kockázati tényezői között ott szerepel ez a bizonyos HPV vírus. És ezt rákszűréssel tudják észrevenni. Tehát igen is sétálj el a nőgyógyászhoz, mert egyrészt sosem baj, ha megvizsgálnak, hogy egyébként a szervezeted rendben van-e, illetve évente egyszer rákszűrést csináltatni.

Meg hát más fertőzések elkapásához pedig nem kell nemi életet élni, mert a saját szervezet is "generálhat" ilyen fertőzéseket vagy lehet elkapni illemhelyről.

Tehát attól, hogy leszbikus vagy, még bármikor szükséged lehet nőgyógyászati kivizsgálásra, illetve bizonyos dolgok ellen még így sem vagy védett!

2014. júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :-) es am megfogja kerdezni, h mikor voltam utoljara vizsgalaton? Hazudjak vmit, v mondjam h soha :-\ ?
2014. júl. 18. 13:50
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem igazán szokták megkérdezni, hogy mikor voltál utoljára vizsgálaton, de ha meg is kérdezik, akkor megmondod, hogy most vagy először.

Amit kérdezni szoktak, hogy mikor volt az utolsó menzeszed, minden rendben van-e a vérzéseddel vagy veled nőgyógyászati szempontból vagy van-e valami panaszod, mikor volt rákszűrésed, ha volt.

2014. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Koszi kedves utolso :-)
2014. júl. 18. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!