Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Darabos folyas? Mi lehet?

Darabos folyas? Mi lehet?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es mar eszrevettem hogy a fogamzasgatlo 14. napjanal kb. kisse darabkas feherebb szinu folyasom van. Ez kb. 2-3 nap alatt elmulik. Nem szamottevo mennyiseg, nincs szaga, nem viszketek, nem piros sehol a nemiszervem, nem faj, semmi mas panaszom nincsen. Eloszor megijedtem es canestennel kenegettem magam de a kremtol meg furabb allaga lett aztan teljesen elmult mintha sosemett volna. Peteeresre gyanakodtam, de nem hagy nyugodni az egesz. Valakinek volt mar ilyen? (Nogyogyaszhoz fogok menni, de csak jovo honap elejere kaptam idopontot.)
2014. júl. 18. 01:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja es antibiotikumot szedtem nemreg mandulagyulladasra, meg volt meg kb. 4 honapja Candida gombam, de belrendszeri aminek nincs koze a nemi dolgokhoz. Arra gyogyszert kaptam es teljesen elmult.
2014. júl. 18. 02:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Antibiotikum okozta gombád van.
2014. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!