Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 14 éves szűz lány hogy...

Egy 14 éves szűz lány hogy mehet strandra fürödni ha éppen meg van neki?

Figyelt kérdés
Randim lesz strandon es furodni fogunk egesz vegig. Mit tegyek? Nem akarom hogy latszodjon vagy hogy 10 percenkent kijarjak wc-re.

2014. júl. 17. 12:29
 1/4 anonim válasza:
Tampon?
2014. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csakis tamponnal, a fürdőruhából mindenképpen kilátszik a betét, ennek ellenére már láttam ilyet többször strandon is, undorító.
2014. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy kihagyja a strandot. Vagy vesz mini méretű tampont és felrakja és azzal fürdik. Tampon nélkül egyáltalán nem ajánlott fürdeni! Egyrészt a fertőzésveszély miatt, másrészt meg szerintem elég kellemetlen lenne neked is és a körülötted fürdőzőknek is, ha "ereszted magadból" fürdés közben a menstruációs vérzésedet.

Ja, és ha tampont használsz, azt bizony cserélni kell a vízből való kijövetelnél, mert megtelik és megint csak olyan, mintha nem is lenne.

2014. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én azt ajánlom, hogy inkább elővigyázatosságból halaszd el. több oka is van:

nem fogod feszélyezve érezni magad

nem kell tamponnal ügyködni

nem kell sokszor mosdóba menned

és azért az NAGYON ciki, ha kezdő vagy, és hirtelen nem tudod mikor cserélj, és véres lesz körülötted a víz :/ én a helyedben NEM kockáztatnék, de ha borzasztóan fontos és elhalaszthatatlan, akkor mini tamponnal próbálkozz, de cseréld ki, amint kijössz 10 percre a vízből!

2014. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!