Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha megjön?

Mit tegyek, ha megjön?

Figyelt kérdés

Már kb egy éve van fehérfolyásom, meg minden "rendben", de még egyszer sem jött meg.

És mennénk barátnőmmel strandra, de félek, hogy akkor fog megjönni. (tudom, mit kell 'csinálni' ilyenkor, de mi lesz ha a vízben jön meg, vagy ilyesmi)

Mit tegyek?

Inkább ne menjek?


(a kérdés besorolása lehet hogy nem jó)

15/L



2014. júl. 13. 20:06
 1/10 viky27 válasza:
Megérzed ha megjön,vannak előjelei pl görcsös hasfájás,nekem a lábam szokott fájni..De minden nő táskájában van betét,tampon hogy felkészültek legyünk.
2014. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azért ezt ne úgy képzeld, mint egy özönvizet, nem zubog a vér. Valószínűleg kis barnás váladékkal kezdődik majd, ami csak foltoz és simán észre fogod venni amikor vécére mész (és emiatt nem kell 10 percenként menni!). Ne félj ettől. Vigyél magaddal rövidgatyát, tisztasági betétet, az majd biztonságérzetet ad, és szükség esetén át tudsz öltözni. Nem lesz semmi baj.
2014. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit olyan a helyzeted, mint a 9. hónap végét taposó terhes nőé.

Most már bármikor megjöhet. Én kihagynám a strandot.

Az első vérzésnél még rutintalan leszel a tampon, betét, stb. terén, így jobb, ha nem egy strandon kell szerencsétlenkedned.

2014. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#1-2

Nekem az első vérzésem barnázás és előjelek nélkül kezdődött, és erős volt. Nyilván nem ez az általános, de fel kell arra is készüni, hogy esetleg ő is úgy jár, hogy egyszercsak elönti a vér.


Jobb félni, mint megijedni. De ha a kérdező bevállalja ezt a kockázatot, akkor menjen. Nekem tök 8.

2014. júl. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
És mi van, ha csak 16 évesen jön meg neki? Addig maradjon otthon???
2014. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a fészkes feneert kihagyni egy fiatal lánynak a strandot?! Menstruálsz, vagy nem? Kb olyan ez, hogy oregen mar ne utazzunk, vagy ne csináljunk semmit, mert lehet, hogy meghalunk... Nyugodtan menjél strandra, érezd jol magad, ha megjön, akkor napozz fürdés helyett.
2014. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát akkor megyek, remélem nem lesz semmi. Csak az a baj, hogy fehér a fürdőruha alsóm. :D
2014. júl. 15. 00:24
 8/10 A kérdező kommentje:
Jelentem, nem volt semmi :D
2014. júl. 16. 00:07
 9/10 anonim ***** válasza:
:-) Azért vegyél egy sötét fürdőbugyit, aztán már azon se kell izgulni. :-)
2014. júl. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Óhh ne aggódj,nekem 2-3 évig is volt előtte fehér folyásom,aztán a legelső menzeszem 12 éves koromban jött meg.
2014. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!