Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki járt már igy nőgyógyásznál?

Ki járt már igy nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Holnap megyek nőgyógyászhoz,hüvelygomba gyanujával,és nagyon félek hogy mi fog történni. Ti voltatok má r ilyen vizsgálaton? Hogy zajlik le?

2014. júl. 13. 12:23
 1/10 A kérdező kommentje:
L\13
2014. júl. 13. 12:24
 2/10 anonim válasza:
Hű szegény... Sajnállak de tényleg de ne aggódj olyan rossz nem lehet :) sok sikert
2014. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
91%
Igen, de ez inkabb nok egeszsege tema:)
2014. júl. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Plusz a nőgyogyász férfi:\
2014. júl. 13. 12:28
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
szerinted most lát először puncit? megvizsgál és kész.
2014. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%
Akihez indulsz az nem férfi, hanem az orvosod. Így állj oda és nem lesz baj. Egyébként is páciensnek tekint. Hidd el, nem lesz gáz.
2014. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Te eleve gyereknőgyógyászhoz fogsz menni a korod miatt, aki különösen óvatosan fog megvizsgálni.


A hüvelyváladékodból fog egy kevés mintát venni (ezt úgy hívják, hogy kenet), és azt fogják megvizsgálni később, hogy kiderüljön, hogy tényleg gombás fertőzés okozza-e a panaszaidat, vagy esetleg valami más, így így tudsz majd rá megfelelő kezelést kapni.


Ha bármi kérdésed van a vizsgálattal kapcsolatban, szerintem anyukádat is nyugodtan megkérdezheted. :-)

2014. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

# 7


Nem tudom, hány éves vagy, de neked jó érzés, hogy egy 13 éves kislányt, aki már amúgy is izgul élete első nőgyógyászati vizsgálata miatt, ilyen hülyeséggel ijesztgetsz?


Gratulálok az érzelmi intelligenciádhoz!!


Legalább azt tudhatnád, hogy aki szűz, azt felnőtt korban sem vizsgálják meg úgy, hogy a szűzhártyája megsérüljön, másrészt a hozzálásod alapján még a szűzesség szó jelentésével sem vagy tisztában.

2014. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kicsit nyugodtabb vagyok:))
2014. júl. 13. 22:39
 10/10 anonim ***** válasza:

Szívesen, és tényleg nyugi! :-)


Én idősebb voltam nálad, mikor először mentem ilyen vizsgálatra, és emlékszem, hogy egyáltalán nem volt vészes, abszolút nem fájt, semmi ilyesmi, és utólag gondoltam, hogy kár volt annyira parázni előtte! :-))

2014. júl. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!