Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menzeszem?

Miért késik a menzeszem?

Figyelt kérdés

Július 5.-én kellett volna megjönnie de már 2 napja késik, pedig nem szokott késni. Mondjuk az előző 21. napon jött meg. De csak mostanában lett ilyen rendszertelen és nem értem miért lehet. Egyebként barátom megujjazot négyszer és sokat is stresszeltem mostanában. Ezek a dolgok befolyásolhatják?

14/L



2014. júl. 7. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az előzőtől számoltad, vagy általánosságban a napokat???
2014. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A Te korodban meg normalis hogy kesik, meg rendszertelen. A stressz elegge befolyasolo tenyezo. Az ujjazas meg... szerintem meg a baratoddal a jatszoteren kellene inkabb hintaznotok! :D
2014. júl. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha a barátod nem mosott kezet azelőtt mielőtt megujjazott,akár fertőzést is kaphatsz. Erre azért nagyon figyelj,hogy piszkos kézzel (vagy akármivel) ne nyúljanak hozzád,vagyis a nemi szervedhez!!! A stressz nem nagyon jellemző hogy befolyásolná!
2014. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az előzőtől szamoltam. Honnan kéne számolnom? Egyébként tudom, hogy az én koromban még nem állt be, de nekem eddig mindig pontosan jött meg. Légyszi az ilyenektől kíméljetek, hogy a játszótéren kéne hintáznom, meg kicsi vagyok ehhez, mert egy értelmes kérdést tettem fel amire értelmes válaszokat várok. Egyébként ha valamilyen fertőzest kaptam akkor annak van valami más tünete? Mit kéne tennem ha fertőzést kaptam?
2014. júl. 7. 23:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha az ujjazáshoz elég nagylány vagy, akkor legyél az a nőgyógyászati vizsgálathoz is! :)
2014. júl. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Majd el megyek a nőgyógyászhoz:)

Egyébként mára ilyen pecsételő vérzés jelentkezett....és nagyon félek hogy terhes vagyok pedig még szűz vagyok.

2014. júl. 8. 08:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy még nem lehetsz terhes! A stressztől egyébként késhet, menj el nőgyógyászhoz!
2014. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!